Dlaczego warto zapisać się na lekcje.

Poniżej sprawdzisz dlaczego warto się zapisać do szkoły!

Oto 10  powodów ,które  przemawiają  za tym abyś stał się jednym z uczestników zajęć z nauki gry na instrumentach :
 • Na naukę nigdy nie jest za późno!
 • Ucząc się ćwiczysz swój umysł  swoją osobowość i charakter ,a  tym samym i umiejętności manualne!
 • Stajesz się uczniem  prestiżowej  szkoły dla której jesteś ważnym elementem dla którego szkoła przywiązuje wielką wagę i stara sie zapewnić Ci jak najlepsze warunki do nauki!
 • Poznajesz ciekawych ludzi  i wdrażasz się w środowisko muzyków ludzi  z wyczuciem artystycznym  i szerokimi zainteresowaniami nie  tylko muzycznymi!
 • Otrzymujesz wszystko to  co jest Ci potrzebne  do zajęć oraz wsparcie  nauczyciela  do którego możesz w każdej chwili zadzwonić i zapytać jeśli czegoś nie będziesz wiedział!
 • Posiądziesz wiedzę i umiejętności  z nauki gry na  danym instrumencie  przez co Twoja  wartość i samoocena wzrośnie  i tym samym sprawi ,że  staniesz się pewniejszy siebie !
 • Wolny  czas,który do tej pory  marnowałeś  wypełnisz ,ćwiczeniami  i zajęciami z gry na instrumencie!
 • W szkole masz zapewnione odpowiednie warunki oraz   komfort ,wygodę i szeroki wybór  i rodzaj  instrumentów  na  jakim będziesz chciał uczyć się grać!
 • Zaskoczysz ,zadziwisz wielu swoich kolegów i koleżanki gdy  zagrasz i zaśpiewasz na jakimś wspólnym  spotkaniu,wycieczce czy ognisku znaną ,lubianą piosenkę!!

Tak więc szkoła serdecznie zaprasza wszystkich jeszcze nie zdecydowanych !! 😉

Zapisując się na zajęcia pamiętaj :

 1. Nauka jest dla Ciebie i uczysz się tyle ile sam zechcesz.W każdej chwili możesz zrezygnować z uczęszczania na zajęcia.
 2. Przygotujemy dla Ciebie zestaw podręczników ,ćwiczeń materiałów nutowych włącznie z zeszytami nutowymi i będzie to dla Ciebie tak zwany „zestaw startowy”,z którego będziesz się uczył ,a w miarę postępów w nauce będziemy aktualizować o nowe propozycje metodyczne.
 3. Sprawdzimy Twój słuch muzyczny ,abyś był świadom na jakim poziomie słyszysz dźwięki muzyczne i ich zależności harmoniczne.
 4. Pożyczymy instrument taki na jakim będziesz chciał uczyć się gry.Wobec tego faktu nie jesteś zobowiązany kupować na początku nauki swego własnego instrumentu.
 5. Ustalimy wspólnie dogodny dla Ciebie czas na naukę .
 6. Nauka w naszej szkole ma być przyjemna ,a nie męczącym i stresującym obowiązkiem .
 7. Pokażemy Ci co zrobić,aby w miarę nauki szybko opanować grę na instrumencie tak ,abyś był zadowolony z wyników swej pracy.
 8. Będziesz miał swego indywidualnego nauczyciela ,instruktora ,który będzie dla Twej dyspozycji i który będzie Cię uczył i wspierał ,wspomagał tak ,abyś nie został opuszczony sam dla siebie w plątaninie ćwiczeń i zadań na instrumencie.
 9. Ta szkoła jest stworzona właśnie z myślą dla Ciebie gdyż powstała 20 lat temu z myślą o ludziach ,którzy chcą nauczyć się gry dla siebie ,a lata doświadczenia w tej branży pozwoliły na wypracowanie różnych technik i sposobów efektywnego nauczania w postępie edukacji w grze na instrumencie.

Jeśli czujesz w głębi serca muzykę i wiesz ,że chciałbyś móc ją wykonywać i tworzyć to napisz do nas lub zadzwoń ,a my zajmiemy się już całą resztą.

Dodaj komentarz