REKRUTACJA – Jak zapisać się na zajęcia.

Nie czekaj …zgłoś się już teraz !!
 • W jaki sposób zapisać się na  lekcje nauki gry na instrumencie?

 1. Przemyśl swoją  decyzje  i upewnij się ,że chcesz  realizować  swe ambicje  i marzenia na poważnie.
 2. Upewnij się ,że  dysponujesz  wolnym czasem ,który będzie  Ci potrzebny w związku z codziennymi ćwiczeniami na instrumencie!
 3. Wybierz formę  zajęć czy chcesz  uczyć się indywidualnie lub w  grupie.
 4. Wybierz formę kontaktu z szkołą i zgłoś sie  telefonicznie,osobiście  lub  mailowo (informacja  o kontakcie w zakładce „kontakt i dane „) lub kliknij tutaj:  Formularz zgłoszeniowy
 5. Uzgodnij z nauczycielem termin sprawdzenia  Twego słuchu  muzycznego.
 6. Po odbyciu sprawdzenia Twego słuchu muzycznego umów termin  swych zajęć tj. jedna  godzina  w  tygodniu o wybranej przez  siebie  porze dnia w godzinach 8.00 do 17.00
 7. Realizuj swe  zajęcia  sumiennie  i rzetelnie  pamiętając  ,że  uczysz  się dla  siebie gdzie muzyką  będziesz  mógł się  cieszyć  na  co dzień!!

Życzę powodzenia i sukcesów w nauce 🙂

Zapisując się na zajęcia pamiętaj :

 1. Nauka jest dla Ciebie i uczysz się tyle ile sam zechcesz.W każdej chwili możesz zrezygnować z uczęszczania na zajęcia.
 2. Przygotujemy dla Ciebie zestaw podręczników ,ćwiczeń materiałów nutowych włącznie z zeszytami nutowymi i będzie to dla Ciebie tak zwany „zestaw startowy”,z którego będziesz się uczył ,a w miarę postępów w nauce będziemy aktualizować o nowe propozycje metodyczne.
 3. Sprawdzimy Twój słuch muzyczny ,abyś był świadom na jakim poziomie słyszysz dźwięki muzyczne i ich zależności harmoniczne.
 4. Pożyczymy instrument taki na jakim będziesz chciał uczyć się gry.Wobec tego faktu nie jesteś zobowiązany kupować na początku nauki swego własnego instrumentu.
 5. Ustalimy wspólnie dogodny dla Ciebie czas na naukę .
 6. Nauka w naszej szkole ma być przyjemna ,a nie męczącym i stresującym obowiązkiem .
 7. Pokażemy Ci co zrobić,aby w miarę nauki szybko opanować grę na instrumencie tak ,abyś był zadowolony z wyników swej pracy.
 8. Będziesz miał swego indywidualnego nauczyciela ,instruktora ,który będzie dla Twej dyspozycji i który będzie Cię uczył i wspierał ,wspomagał tak ,abyś nie został opuszczony sam dla siebie w plątaninie ćwiczeń i zadań na instrumencie.
 9. Ta szkoła jest stworzona właśnie z myślą dla Ciebie gdyż powstała 20 lat temu z myślą o ludziach ,którzy chcą nauczyć się gry dla siebie ,a lata doświadczenia w tej branży pozwoliły na wypracowanie różnych technik i sposobów efektywnego nauczania w postępie edukacji w grze na instrumencie.

Jeśli czujesz w głębi serca muzykę i wiesz ,że chciałbyś móc ją wykonywać i tworzyć to napisz do nas lub zadzwoń ,a my zajmiemy się już całą resztą.