Witamy nowych uczniów.

Naszą szkołę w ostatnim czasie odwiedziło i zapisało się wielu uczniów .Dlatego też dziękuję za zaufanie do naszej szkoły,w której każdy uczeń jest traktowany w sposób indywidualny gdzie również program nauczania jest spersonalizowany indywidualnie dla każdego ucznia.Rodzice ,którzy uczęszczają na zajęcia w raz z najmłodszymi dziećmi dokładnie wiedzą o czym mowa gdyż biorą aktywny udział w nauce pomagając tym samym swoim dzieciom w nauce gry jak i teorii muzyki.Cieszę się również ,że do naszej szkoły uczęszczają dzieci ukraińskie ,które są bardzo muzykalne gdyż to naród bardzo muzykalny.

O rytmix

mgr Sławomir Golasik -założyciel,właściciel niepublicznej szkoły muzycznej "RYTMIX". Muzyk, gitarzysta, klawiszowiec.Pedagog w branży edukacji muzycznej.Kierunek pedagogika artystyczna.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.